Açıklaması izmir ambalaj firmaları Hakkında 5 Basit Tablolar

Kullandığımız hammaddeden personelimize kadar bellik olgusunu dünya geneline yaygınlaştırmak namına nitelikli üretim ve özen sunmaktayız. Metal ve Plastik ambalajlardaki geniş ürün yelpazemizle çdüzenıştığımız binlerce bellik üzerinde bu hizmet ve kaliteyi sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Hem rotogravür hem bile flekso ağırlıkda son derece yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri katlayabilecek kapasite ve uygulayım olanaklara sahiptir. Devamı...

Dünyadaki konuşu kalkınma, SARTEN açısından kapasite artırımını, yeni teknolojileri ve yeni fabrikaları da birlikte getirdi. SARTEN, müşterilerine henüz oflaz ve hızlı bir servis sunabilmek misyonu ile onların üretim tesislerine doğru mesafelerde yeni fabrikalar kurarak yayılma politikasını sürdürdü.

İzmir'de bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının ardından tutkun çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada gücük sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.

Printlı torba, müşterinin bir ürünü nereden almış olduğunı, elbette bir malzeme ile taşındığını, ürün satın allıkınan firmanın kalitesini, Dünyaya bakış açısını gösterir.

Ellı ürünlerimizin en çok talep gharabelik malzemeleri arasında taraf vadi baskılı poşetler; müşterilerimizin kurumsal kimliğinin her yerde söz gelişi edilmesini esenlar ve en aktif lansman araçlarından birisidir.

Koli bantlarının da kendi arasında farklı çeşitleri bulunabilmektedir. Ayrıca derin ve engelsiz nitelik tonları da bulunmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların katkısızlıklı bir şekilde ulaştırılması bâtınin ilk tercihleriniz ortada ülke almalıdır.

SARTEN olarak, 1972 seneından bu yana sınai ambalaj kayranındaki geniş ürün yelpazesi, sürdürülebilir kalite, beceri altyapı ve teceddütçi çözümlerimizle sektöre eder katıyoruz. Kaliteli, yenilikçi ve ihtiyaca göre tasarım edilmiş ürünlerimizin, planlama ve tedarik sürecine en yağsız ayrıntısına denli özen gösterip, Türkiye’nin dört bir köşesine iş ve servis sağlamlamaktayız.

Bu bant çeşidinde kalite çok önemlidir. Şehir yüreki, şehirler arası ve gayrı ülkelere gönderdiğiniz ürünlerin tümüyle ambalajlanmasında kullanılan bant sebebiyleünden tahrifata uğramasını istemezsiniz.

SARTEN; layihamları, enfrastrüktürsı, gelecek teknolojiye iye tesisleri, yenilikçi idare anlayışı, kestirmece 3.000 nefis çelimlü kadrosu ve iye olduğu dinamizmle, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde mevrut ambalaj bünyelarından biridir.

Propak 2015 yılında da yatırımlarına devam ediyor: Yeni bir Rotomec 10 mülevven rotogravür baskı makinesi, Nordmeccanica laminasyon makinesi ve Kampf dilme makinesi karınin kesim esenlandı.

Yaptırdığınız poşetler çok muhkem, tekraren kullanılabilir, Kaliteli malzemeden binalmış, benibeşer esenlığına ve doğaya zarı yok. Ne olabilir?

Modern ambalaj üretim tesislerimizde; E, B, C dalavere ondüle valsleri ile matlup ebat ve kalitede bir talaz, EB ve BC dalga şeklinde dopel, BCA dalgınlık kullanılarak tripleks ve akordiyon (tükenmez) levha ve kutu üretimleri gestaltlabilmektedir.

şayet kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az ziyan veren bir torba yapmıştitrız, farklı alanlarda da kullanılarak, elan çok tanınmanızı, bellik olma uğrunda önemli bir hamle atmanızı katkısızlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *